Yaz Tatili Önerileri 2015

Sezon açıldı, Akdeniz, Ege, Karadeniz kısacası her yerde sezon başladı. Tatile çıkmak isteyenler için bilinmesi gereken noktaları bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Havalar ısındı, özellikle Bodrum, Alaçatı, Fethiye, Cunda Adası gibi favori tatil beldeleri misafirlerini ağırlamaya başladdı bile. Bizim size 2015 yazı için tavsiyemiz öncelikle seçeceğiniz tatil yerinin oda konforu. Dikkat edin 5 yıldızlı 6 yıldızlı olmasından değil, oda konforu ve özellikle işi profesyoneli olan kadrosuna dikkat etmelisiniz. Tabi ki 5 veya 6 yıldızlı otallerin fiyatı ve hizmeti üst düzey, fakat ucuz ve güzel tatil yapabilirsiniz.

Ucuz Tatil İçin Ne Yapabilirim

Ucuz Tatil İçin Ne Yapabilirim

Ucuz tatil yapma yolları

Tatil için seçeceğiniz ortama uygun bir bavul hazırlamak çok önemli .Bunun için tur tatili ve genel tatil için bavul hazırlamanın püf noktalarını sizlerle paylaştığımız yazıları okumanızı tavsiye ederiz.

Tatil Çantası

Tatil Çantası

Tatil Çantasında Olması Gerekenler

Tur Tatili İçin Bavul Hazırlama

Bazıları heyecanlı ve gezici bir tatil hayal eder. Fakat bazı noktalara dikkat edilmezse eğer, pişman olabilirsiniz.

Tur Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kapadokya Turu

Kapadokya Turu

Vizesiz gidebileceğiniz en güzel ülkeler

Özellikle balayı tatili için çok romantik ve güzel yutdışı yerleri vardır, bunlardan vize istemeyen ve rahatlıkla gidebileceğiniz yerler oldukça fazladır.

Vizesiz Ülkeler Maldivler

Vizesiz Ülkeler Maldivler

 

Bir önceki yazımız olan Rize'nin En Güzel Yerleri başlıklı makalemizde En Güzel Yerler, Rize ve Rizede Gezilecek Yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Yaz Tatili Önerileri 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir