Van’da Kalınabilecek Oteller

Van ‘da kalabileceğiniz lüks ve uygun fiyatlı otelleri sizler için derledik. İlk olarak Van ‘ın en iyi otelleri arasında gösterilen Grand Hotel ‘in bilgilerini verelim.

Van Grand Hotel

Van Grand Otel

Van Grand Otel

Van ‘ın merkezinde bulunan ve en ünlü otellerin başında ge; müşterilerinin memnuniyet oranının yüksek olduğu otelde , misafir perverlik ve hizmet en üst düzeyde bulunmakta. Otelle iletişim için ücretsiz olarak 0 850 600 44 84 nolu numarayı arayabilirsiniz. Ortalama konaklama ücreti 150 TL ‘dir.

Hotel Side Van

 

Van Otel Side

Van Otel Side

Van Merkezde bulunan biraz daha uygun fiyatlı otelde , konfor ve servis olarak müşteri memnuniyetinin olduğu , gidenlerin tavsiye ettiği bir yerdir. En büyük avantajıysa Van Ferit Melen Havaalanına yaklaşık 6 Km uzaklıkta olmasıdır. Odalarının başlangıç fiyatıysa ortalama olarak 60 TL olarak başlamakta ve seçeceğiniz odaya göre değişmektedir.

Büyük Urartu Hotel

Van Büyük Urartu Hotel

Van Büyük Urartu Hotel

Van Büyük Urartu Hotel Van Merkezde bulunup, Devlet Tiyatro Salonuna, terminale çok yakın mesafededir. Özellikle resepsiyon hizmetleri olarak çoğu müşterinin memnun kaldığı otelde oda fiyatları 147 TL  civarında olup seçeceğiniz alternatiflere göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan İzmir 'de Yüzülecek Yerler başlıklı makalemizde çeşme plajları, dikili plajları ve İzmir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Van’da Kalınabilecek Oteller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir