Türkiye’nin En Güzel Kış Tatil Merkezleri

Ülkemizde yer alan kış tatil merkezlerini, kalınabilecek yerleri bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Özellikle okulların ara tatile girdiği günlerde çoğu ailenin tatil merkezi araştırdığını göz önünen alırsak bu yazımızın sizler için faydalı olacağını düşünmekteyiz. Kış tatili denilince ilk akla gelen yerlerin listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Uludağ / Bursa

Bursa Uludağ

Bursa Uludağ

Bursa’nın tatil merkezi olan Uludağ’da her yıl yerli ve yabancı bir çok sayıda turist konuk olmaktadır. Uludağ’da Kalınabilecek Yerler Tıklayınız yazımızda bu konuyla ilgili detaylı bilgiler sizlerle paylaşılmıştır.

 

Kartepe / Kocaeli

Kocaeli Kartepe

Kocaeli Kartepe

Kocaeli Kartepe ulaşım ve doğasıyla gidilmesi en rahat kış tatil merkezlerinin başında gelir. Kartepe konusunda ulaşım, genel bilgiler, kalınabilecek yerler ile ilgili ayrıntılı bilgiler için,

Kartepe

Kartepe’de Nerede Kalınır

yazının üzerine tıklayarak yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Palandöken / Erzurum

Erzurum Palandöken

Erzurum Palandöken

Erzurum denilince ilk akla gelen yerdir. Muhteşem pistleri, birbirinden güzel otelleri ve manzarasıyla tercih edebileceğiniz alternatiflerin başında gelmelidir.

Palandöken’de Nerede Kalınır?

Kartalkaya / Bolu

Bolu Kartalkaya

Bolu Kartalkaya

Bolu’nun gözde tatil merkezi olan Kartalkaya son dönemlerde iyice kendinden söz ettirir oldu. Tercih sebepleri arasında en başta ulaşım  kolaylığı ve sezonun uzun olamsı gelirken, sizlerle Kartalkaya ile ilgili

Kartalkaya’da Tatil 

Kartalkaya’da Kalınabilecek Yerler

yazımızın üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kartepe başlıklı makalemizde Kartepede Tatil, Kartepeye Gidilirmi ve Kartepeye Ulaşım hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Türkiye’nin En Güzel Kış Tatil Merkezleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir