Sultanahmet Otelleri

Bu yazımızda sizlerle Sultanahmet’te Kalınabilecek Oteller, Sultanahmet Nerede Kalınır, Sultanahmette Ailece Kalınabilecek Yerler, Sultanahmet Motelleri, Sultanahmet Otel Fiyatları, Sultanahmet’te Ucuz Oteller hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Çoğunlukla yabancı turistlerin tercih yerlerinden olan Sultanahmet otellerinden kalınabilecek uygun fiyatlı ve temiz otellerinden bazıları:

Hotel Amira İstanbul:

İstanbul’da bir çok tarihi yapıya komşu olup Butik Otel tarzında hizmet sunan Hotel Amira İstanbul’un hizmetleri arasında yer alan bazı öne çıkan özellikleri:

Güleryüzlü personeli, temiz odaları ve oda servisleri, açık büfe, spor salonu, jakuzi, sauna ve masaj hizmetleri. Saydığımız özellikler dışında merkezi konumundan dolayı seyahetlerinizdeki rahatlık ve  zamandan tasarruf sağlayacaktır. Giden müşterilerin büyük bir kısmı memnuniyetlerinden dolayı tekrar Hotel Amira İstanbul’da kalmayı tercih ediyor.

Tel: (0212) 516 1640

Adres: Küçük Ayasofya Mah. Mustafapaşa Sok. No 43 | Sultanahmet, İstanbul 34122, Türkiye

 

Hotel Niles İstanbul:

Hotel Niles İstanbul markezi bir yerde olup Kapalıçarşı, Topkapı Sarayı, Ayasofya gibi tarihi yerlere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Şehrin yaşam merkezinde bulunan Hotel Niles İstanbul oda servisinden, güleryüzlü personeline kadar bir çok konuda müşterilerin tam istediği şeyleri sunuyor. Evinizden uzak olmanıza rağmen, Hotel Niles İstanbul müşterileri için bir ev sıcaklığı ve konforu sağlamak için elinden geleni yapıyor.

Tel: +90 212 517 32 39  veya +90 212 517 32 40

Adres: Ordu Cad. Dibekli Cami Sok. No19 | Beyazit (Old City/Grand Bazaar District), İstanbul 34400, Türkiye

Tomtom Suites:

Tomtom Suites müşterilerine sunduğu üst düzey hizmet anlayışıyla tekrar tekrar müşterilerince tercih edilen oteller arasında ilk sıralarda gelir. Merkezi yerindeki konumundan ve 1850’li yıllara dayanan tarihi yapısından dolayı çok otantik yapıya sahiptir. Bu kalabalık şehrin merkezinde olup bu kadar sakin kalmayı başarabilmiş nadir Oteller arasındadır. Tomtom Suites zengin mutfağı ve çok şık bir terası, sıcakkanlı personeli, hijyene önem veren temizlik ekibiyle müşterilerinin memnuniyeti için ellerinden gelen çabayı göstermeye çalışmakta. Tarihi ve günümüz çizgisini bir arada harmanlayarak tasarladığı odaları ise beğeneceğinizi tahmin ediyorum.

Tel: (0212) 292 4949

Adres: Boğazkesen Caddesi Tomtom Kaptan Sokak No.18 Beyoğlu, 34433 İstanbul / Turkiye

 

Pin It

Sultanahmet Otelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir