Rize Ayder Yaylası

Ayder Yaylası Kış Manzarası

Ayder Yaylası Kış Manzarası

Rize’nin saklı olmayan Dünya’nın bildiği bir güzelliği Ayder Yaylası…Rize ‘nin doğasının bütün mükemmelliğini yansıtan Ayder Yaylası sadece yeşili, manzarası ile değil, buz gibi suları ilede muhakkak tam not alacak bir yerdir. Ayder yaylasına çıkıpta bol tereyağlı kuymak yememek olmaz. Yöre halkının sıcak kanlı misafirperverliği ile mest olacağınız bu şirin Karadeniz diyarında ister konaklayabilir isterseniz turlarla günü birlik ziyaratte bulunabilirsiniz.

Ayder Yaylası , Şelale

Ayder Yaylası , Şelale

Rize Ayder yaylasına her yıl yerli ve yabancı çok sayıda turist gitmektedir. Her geçen gün popülerliğini arttıran ve bunu sonuna kadar hak eden güzel yaylanın balıda bir hayli meşhurdur. Son dönemlerde hızla yğkselen konaklama olanakları, güzel mutfak lezzetleri ile burada konaklamanızı tavsiye ederi en kötü ihtimal turlar kapsamında mutlaka uğramanızı tavsiye ederiz. İşte Ayder Yaylasına ulaşım için tıklayınız. sizlerle paylaştığımız harita.

Hepinize mutlu tatiller… Tatil yorumlarınızı ihmal etmeyiniz…

Ayder Yaylası Manzarası

Ayder Yaylası Manzarası

Bir önceki yazımız olan En Huzurlu Tatil Beldeleri, Lara başlıklı makalemizde Antalya Lara, Antalya Plajları ve En Huzurlu tatil Beldeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Rize Ayder Yaylası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir