Muğla Marmaris – Kumlubük Koyu

Kumlubük Sahili

Kumlubük Sahili

Siz değerli takipçilerimiz Marmaris’in bizim için önemini gayet iyi bilirler. En küçük bir tatil imkanınız varsa Marmaris’te gönül rahatlığı ile tatile gidiniz deriz. Nedeni çok fazla… Bu nedenlerden bir tanesi de Marmaris Kumlubük Koyu olarak karşımıza çıkmakta. Çarşaf gibi denizi, mis gibi güneşi ve tertemiz havası ile Kumlubük Koyu mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Ulaşım Önerimiz…

Bizim tavsiyemiz İstanbul gibi bir yerden MArmaris’e gitmek istiyorsanız Uçak ulaşımını kullanmanız olacak. Direkt olarak Marmaris’e uçak olmamasına rağmen, Dalaman Havaalanı ile Marmaris arası 45 dakikalık bir yerdir. Çok iyi bir HAVAŞ ulaşım otobüsleri vardır. Bunu unutmayınız. Turunç’a minübüslerle ulaşım ve sonrasında 3 km’lik takssi yolculuğu seçenekleri ile ulaşabileceğiniz Kumlubük’e gittikten sonra…

Marmaris Kumlubük

Marmaris Kumlubük

Kumlubük Koyu

Denize sıfır az sayıda otelin yer aldığı Kumlubük Koyu tam anlamı ile kafa dinlemek isteyenlerin ilk tercihleri arasında olmalıdır. Kafa dinlemek denilince su sporları vb. şeylerin olmaması aklınıza gelmemeli, çünkü Kumlubük Koyunda aklınaza gelebilecek bir çok su sporu ve aktivitesi yapılmakta. Kumlubük Koyu’nu duymayanlar için Turunç güzelliğinden fazlası var eksiği yok sözü ile yazımızı bitirirsek bir şeyler ifade etmiş olduğumuzu düşüneceğiz.

Bir önceki yazımız olan Mardin'de Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Mardin, Mardin Öğretmenevleri ve Mardin Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Muğla Marmaris – Kumlubük Koyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir