Muğla Marmaris Dalyan Turu

MarmarisMarmara merkezden harekete yaklaşık saat 09:00 saatleri arasında hareket edilir. Seçim yaptığınız turlara göre farklılık gösterebilmesine rağmen ana durakları aynıdır. dünya’nın en büyük ikinci doğal plajı olan İztuzu plajında sanki kum hiç bitmeyecekmiş gibidir. Yaklaşık 1 saate yakın mola verilen yerde yüzülür (Fakat duş için gelen suda tuzlu olduğunu vurgulamalıyız)

Burada şansınız varda caretta caretta kaplumbağlarını görebilirsiniz.

Kral Kaunos mezarlıklarının önüne kadar vapurla yanaşılmasına rağmen, içeri girişler son 5-6 yıldır yasaktır. Buna rağmen heybetli bir duruşu olan Kral Kaunos mezarlıklarından iyi kareler elde edebilirsiniz.

Yapacağınız çamur banyosuna ek olarak, siğil veya sivilcelere iyi geldiği söylenen akvaryumdaki balıklara ayaklarınızı tedavi ettirebilirsiniz.

Dalyan tutu boyunca yüzmeyi iyi bilenler için gerçekten güzel diyebileceğimiz bölgelerde moda verilir ve yüzme olanağı sağlanır.

(Not, gemi içerisinde fiyatlar biraz abartılıdır, bunun için her şey dahil şekilde bir anlaşma yapmanızda fayda vardır.)

Muğla

 

Bir önceki yazımız olan Mardin'de Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Mardin, Mardin Öğretmenevleri ve Mardin Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Muğla Marmaris Dalyan Turu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir