Marmaris’te Tatil

Dalaman'dan Havaşla 1,5 saate 15 TL'ye  ulaşım yapabilirsiniz

Dalaman’dan Havaşla 1,5 saate 15 TL’ye ulaşım yapabilirsiniz

Marmariste yazı dizimize yolculuktan alış veriş yerlerine otellerine kadar bir çok konu başlığını bu yazılarımızda sizlerle paylaşacağız. İstanbul, ve benzeri kadar uzak mesafelerde olan yerlere ya direk gidiş yapan otobüsleri (Bazıları her yerde mola veriyor, örneğin 14 saate yakın bir sürede İstanbul’dan Marmaris’e gidebildik) tercih ediniz veya, Marmaris’e en yakın Dalaman Havaalanına giderek Havaş otobüsleri (Bu yıl ücret kişi başı 15 TL idi.) ile yaklaşık 1,5 saate Marmaris’e ulaşabilirsiniz. Marmaris’e ulaşımdan sonra tatilinize başlayabilirsiniz fakat öncesinde iyi bir otel araştırması yapmanız gerekmektedir.

İlk önce uçak bileti ve iyi bir otel rezervasyonu yapmanız en ideal olanı olacaktır.

Marmaris’te o kadar çok sayıda otel var ki kafanızın karışması oldukça normaldir. Sizlere tavsiyemiz referanslı olan otellere gitmeniz olacaktır. Diğer yazılarımızda sizlere bizzat otel isimleride vermiştik. Verdiğimiz otelleri araştırmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Mardin'de Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Mardin, Mardin Öğretmenevleri ve Mardin Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Marmaris’te Tatil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir