Marmaris Otelleri

Muğla’nın tatil merkezlerinin ilk sıralarında gelen Marmaris yaklaşık olarak 10000 kişilik yatak kapasiteli otel, pansiyon, sezonlu kiralık gayrimülklere sahiptir. Sizler için en çok tercih edilen, memnuniyet oranı yüksek, uygun fiyatlı yerleri paylaşacağız.

Mavi Akvaryum Pansiyon:

Marmaris Söğüt’te yer alan pansiyon, manzarası ve denizinin güzelliğiyle bir çok misafirce tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. 0 850 600 19 85 numaralı telefondan detaylı bilgi ve rezarvasyon yaptırabileceğiniz pansiyon için öne çıkan özellikler, gün batımı ve doğumunun müthiş manzarası, Deniz’e olan konumu ve suyunun tartışılmaz güzelliği.Mavi Akvaryum Pansiyonu ile ilgili görseller aşağıda verilmiştir.


Keleş Pansiyon:

Marmaris Söğüt’te yer alan bir diğer Pansiyon ise Keleş Pansiyon’dur. Denize yakınlığı ve manzarasının yanında güzel yemekleriyle misafirlerinin memnuniyet derecesinin yüksek olduğu pansiyon için bilgi alabileceğiniz telefon hattı 0 850 600 67 09.

Keleş Pansiyon ile ilgili detaylı görseller aşağıda verilmiştir:

Selimiye Kıyı Pansiyon

Marmaris Selimiye’de yer alan 8 odalı mütevazi ve müşteri memnuniyetiyle öne çıkan Pansiyonda fiyatların uygunluğu ve üstün hizmet anlayışıyla her geçen sene bir adım öne çıkıyor. Selimiye Kıyı Pansiyon hakkında ayrıntılı bilgi ve rezarvasyon için 0 850 600 38 05 nolu telefonu arayabilirsiniz. Selimiye Kıyı Pansiyon ile ilgili görseller aşağıda verilmiştir.

Bir önceki yazımız olan Bodrum'un En Güzel Plajları 2 başlıklı makalemizde Bodrum Paljları, Bodrumda Denize Girilecek Yerler ve Bodrumda Tatil hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Marmaris Otelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir