Kaz Dağları

Kaz Dağı Milli Parkı

Kaz Dağı Milli Parkı

Doğa harikası Kaz Dağlarında, ister konaklama olanaklarından faydalanabilir isterseniz kamping yapabilir istersenizse günübirlik ziyarette bulunabilirsiniz.

Kaz Dağlarına ulaşım için tıklayınız.

Kaz Dağları konum olarak  Çanakkale-Balıkesir arasında bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ile Dünya’nın en güzel alanlarından biridir. İçerisinde antik döneme ait kalıntılar, milli park, harika akar suları barındıran Kaz Dağlarını mutlaka tatil listenize almanızı öneririz. Dünya’nın en büyük oksijen depolarından birisi olan Kaz Dağları ile simgeleşmiş olan Yeşilyurt Köyü ve Adatepe Köyü’nü ziyaret etmeden ayrılmamanızı öneririz.

Önceden rezervasyonla kendinize turlarla yer ayırttırabileceğiniz gibi, sırtınızda çadırlada macera dolu doğa tatili yapabilirsiniz. Bölgede yer alan otel, pansiyon vb. yerlerde konaklamada önceden rezervasyon halinde oldukça uygun fiyata geleceğini hatırlatmak isteriz.

Bir önceki yazımız olan Amasra'nın En Güzel Yerleri başlıklı makalemizde Amasra, Amasra Evleri ve Çekiciler Çarşısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kaz Dağları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir