Kartepe’de Nerede Kalınır?

Bir önceki yazımızda sizlerle Kartepe ile ilgili olarak ulaşım ve neden Kartepe sorularının cevaplarını paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Kartepe’ye gitmeye karar veren okurlarımız için nerede kalabilecekleri ile ilgili tavsiyelerimizi paylaşacağız.

Sessiz Ev Çiftlik Otel

Hem dinlendirici hem de sosyal aktivitelerin çok olduğu otele gitmeden önce arayarak yer ayırmanızda fayda var. Özellikle hafta sonu kayak ve şömine keyfi isteyenlerin, doğayla iç içe bir tatil isteyenlerin uğrak yerlerinden birisidir Sessiz Ev Çiftlik Otel. Görsellerden de anlayacağınız gibi hem yaz hem de kışın gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek yerler arasında yer alır. Özel araç dışında İzmit Merkezden sizlere servis imkanı sağlayan Otel için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Sessiz Ev Çiftlik Otel Tel:  0 262 353 33 13, GSM: +90.532 311 14 57

Sessiz Ev Çiftlik Otel Adres: Balaban Köyü, Dizdaroğlu Cad No:14    Kartepe/KOCAELİ

 

Konak Pansiyon:

Öncelikle muhteşem manzarası sonrasında güler yüzlü personeliyle giden müşterilerinin bir kez daha aynı yeri tercih ettiklerini hatırlatmak isteriz. Sapanca Gölü’nün manzarasıyla, Kartepe’nin oksijen kaynaklarını bir arada bulmak büyük bir ayrıcalık.  Gitmeden yer ayırmanızı tavsiye ederiz. İletişim bilgileri ve görselleri sizlerle aşağıda paylaşılmıştır.

Konak Pansiyon Tel: 0262 354 26 91

Konak Pansiyon Adres: Çınarlı Mahallesi Serme Sokak No:2 KARTEPE / KOCAELİ

 

 

Green Park Kartepe Otel:

Kartepe’nin sembollerinden olan Green Park Kartepe Otel sunduğu üst düzey profesyonel hizmet anlayışıyla sizlere huzur ve konforu aynı anda sunuyor. Görselleriyle bile hayran kalabileceğiniz Green Park Kartepe Otel’de müşteriler başka bir yeri tercih etmeyi bile düşünmüyor dersek yanılmış olmayız. Neden mi? çünkü gittiğiniz zamanda şahit olacaksınız, genellikle birden çok sefer gelen müşterilerin oluşturduğu gruplarla karşılaşacaksınız. Bunun tek sebebi ise müşterilerinin memnuniyet derecesi. Fiyat konusunda ise göreceli olmakla birlikte, diğerlerine nazaran biraz daha yüksek fiyatlıdır. Gitmeden önce yer ayırmanızda büyük fayda vardır.

Green Park Kartepe Otel Tel: (+90) 262 315 47 00

Green Park Kartepe Otel Adres: The Green Park Kartepe Resort & Spa Kartepe / Kocaeli / Türkiye

 

Pin It

Kartepe’de Nerede Kalınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir