Kartalkaya’da Kalınabilecek Yerler

Bir önceki yazımızda Kartalkaya ile ilgili olarak genel bilgiler vermiştik. Bu yazımızda Kartalkaya’da bulunan konaklama yerleri, iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Gitmeden önce yer ayırmanızda faydası olacağı için mutlaka rezervasyon yaptırmanızı, hatta erken rezervasyon şansıyla indirimli fiyatlardan yararlanabileceğinizi hatırlatalım.

Kartal Otel Kartalkaya:

Erken rezervasyonlarında indirimli fırsatlar sunan  Kartal Otel sizlere kış turizminden daha fazla şeyler sunuyor. Havuz, sauna, spa merkezi, Türk hamamı, sportif faliyetler bunlardan bazıları. Kartal Otel iletişim bilgileri ve görselleri:

Kartal Otel Telefon: 0 374 234 50 05

Kartal Otel Adres: Kartalkaya Mevkii P.K. 5 14200 Bolu – Türkiye

Golden Key Kartalkaya

Üst düzey hizmet anlayışıyla, 43 oda kapasiteli Golden Key Kartalkaya erken rezervasyon yapıldığında indirim olanağı sağlamaktadır. Müşterilerine sunduğu bazı hizmetler arasında yüzme havuzu, sauna,fin hamamı, sportif aktiviteler, çocuklar için özel alanlar gibi bir çok etkinlikler yer alıyor. Golden Key Kartalkaya iletişim bilgileri ve görselleri:

Golden Key Kartalkaya

Golden Key Kartalkaya

 

 

Bir önceki yazımız olan Fethiye'de Oteller başlıklı makalemizde Ant Apart Otel, Apart Paradise Garden ve Fethiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kartalkaya’da Kalınabilecek Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir