Kapadokya Turu

Kapadokya Turu Anıları

Kapadokya Turu Anıları

Çok yoğun alanlar dahi, Kapadokya Bölgesi’ne mutlaka hafta sonu turları ile gitmeli. Tur fiyatlatı buralara çok uygun olmakla birlikte, eğer Ürgüp-Göreme bölgesini balonla havadan görmek istiyorsanız biraz parayı gözden çıkaracaksınız.

Tur için yanınıza almanız gerekenleri önceki yazılarımızla sizlerle paylaşmıştık. Burada üzerinde daha çok duracağımız konular ise Kapadokya bölgesinde, bireysel tatil yerine neden turları tercih etmeniz gerektiği.

Kapadokya mutlaka uzman rehberlerle gezilmeli. Bunun için en mantıklısı, seçeceğiniz bir tur ve işinin uzmanı rehber.

Kapadokya Turu Anıları

Kapadokya Turu Anıları

Kapadokya Turu

Kapadokya Turu

Kapadokya’da rezervasyon yapmadan önce konaklamada sıkıntı çekebilirsiniz. Bunun için turların önceden anlaşmalı otellerinde uygun fiyatlı, her şey dahil programlarından yararlanabilirsiniz.

Kapadokya’da özellikle çok iyi restoranlar bulunmakta ve iyi bir tur ile gittiğiniz takdirde, bu yöresel yemekleri en uygun fiyatlarla yiyebilirsiniz.

Eğer 1 veya 2 kişiyseniz mutlaka tur önermekteyiz. Fakat 3 ,4 kişi olarak seyahat yapacaksanız, kendi aracınız ve Kapadokyada şu rotayı izlemenizi tavsiye ederiz.

  • Göreme Açık Hava Müzesi
  • Üçgüzeller
  • Sinassos
  • Uçhisar
  • Ürgüp
  • ONYX Taş Atölyesi

 

 

Bir önceki yazımız olan Gaziantep'in Gezilmesi Gereken En Güzel Yerleri başlıklı makalemizde Gaziantep, Gaziantep'te Gezilecek Yerler ve Gaziantep'te Nere gidilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Kapadokya Turu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir