İzmir Çeşme – Boyalık Koyu

Boyalık Koyu

İzmir’in en güzel tatil merkezlerinden Çeşme’ye bağlı lan sakin ve huzur dolu bir tatil yaşamak isteyenlerin tercihi Boyalık Koyu oluyor. Boyalık koyunda yer alan otel, pansiyon, apart otel tarzı yerlerde konaklama yapabileceğiniz gibi, merkeze özel aracınızla 10-15 dakikayolculuklada ulaşabilirsiniz. (İlçe merkezine yaklaşık 9 km. uzaklıkta )

Boyalık Koyu ulaşım için tıklayınız.

İzmir’in bir çok güzel yerine gidipte bu koya uğramamak olmaz. Özellikle Ege’nin İncisi olan İzmir, Çeşme ile dünya çapında bir güzelliğe sahip. Çeşmeye 10 dakika uzaklıkta olan bu koyda deniz ve güneşin tadını doyasıya çıkaracaksınız. 5 km. yakın bir sahile sahip olan Boyalık Koyu tipik olarak İzmir’in bütün güzelliklerini yansıtmakta. Fiyat olarak Çeşme merkezde yer alan fiyatlara yakın olmakla birlikte, önceden rezervasyon veya indirimli paket programlarla çok uygun fiyata tatil yapabileceğiniz güzel bir koydur.

İzmir Çeşme’de yer alan Boyalık Koyunda özellikle sahil boyunca uzanan çok leziz lezzetler sunan lokantalara uğramanızı tavsiye eder, su ürünlerinden mutlaka tatmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Sizlere yardımcı olabilmek adına okuyucu yorumlarınada yer vereceğimiz yazımızı, sakin ve huzurlu bir tatil hayal edenler için tam anlamı ile gidilecek bir yer olarak nitelendirebiliriz.

Pin It

İzmir Çeşme – Boyalık Koyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir