İstanbul’da Plajlar ve Ücretleri 2014

1-ELİO SEDEF BEACH: Sedef Adasında bulunan bu eşsiz güzellik müşterilerine hizmette sınır tanımıyor dersek yeridir.Yaklaşık olarak 300 kişilik misafir kapasitesine sahip olan Elio Sedef yazın ve kışın hizmet vermekte olup kişi başı girşi ücreti 50 TL ‘dir. Büyükada ve Kartal ‘dan kalkan tekne turlarıyle Sedef Adasına tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Bunun yanı sıra her türlü organizasyonunuzu yapabileceğiniz irtibat telefonu aşağıdadır.

Rezervasyon: 0530 238 95 62 0216 382 48 84

2-DALIA BEACH CLUB :2002′de hizmet vermeye başlayan  Dalia Beach yaz-kış müşterilerine hizmet vermektedir. Deniz keyfinin yanı sıra sabah kahvaltı ve öğle , akşam yemekleri ylede müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışıyor. Bir çok aktiviteyi yapabileceğiniz DALIA BEACH CLUB ‘de hafta içi giriş ücreti 25 TL , hafta sonu giriş ücreti ise :40 TL ‘dir. DALIA BEACH CLUB tıklayarak ulaşımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

3Golden Beach Club : Karadeniz suları ve yeşilliğiyle buluşan Golden Beach Club sizler için konaklama , bar , restorant , deniz , duş , sosyal aktiviteler … kısacası sizler için bir çok imkan sağlıyor. Golden Beach Club / Kilyos tıklayarak ulaşım bilgilerine detaylı olarak ulaşabilirsiniz. Golden Beach Club giriş ücretleri2014 yılı için ise, hafta içi: 25 TL , hafta sonu : 35 TL

Ayrıntılı bilgi için ulaşabileceğiniz telefon numarası :0212 325 55 83

4-Ada Beach / Heybeliadaİstanbul ‘un gürültüsünden uzaklaşarak sakin ve huzurlu bir ortamda eğlenmek isteyenlerin tercihlerinden biridir Ada Beach / Heybeliada. Kadıköy , Kabataş vapur hattından kolayca ulaşabileceğiniz bu güzel Beach sizlere temiz su ve iyi bir hizmet vaad ediyor. Ayrıca her türlü organizasyon(Nişan ,düğün vb.) hizmeti veren Ada Beach Clup iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Ada Beach / Heybeliada giriş ücretleri ise: hafta içi 25 TL , hafta sonu 35 TL

Ayrıntlı bilgi için ulaşabileceğiniz telefon :0216 351 17 70 

Pin It

İstanbul’da Plajlar ve Ücretleri 2014

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir