İstanbul’a Yakın Tatil Yerleri

Özellikle hafta sonları veya günü birlik olarak İstanbul’un yoğunluğundan kurtulmak isteyenler için, İstanbul çevresinde bulunan en güzel tatil yerlerini sizlerle paylaşacağız.

:

İstanbul’a 100 Km uzaklıkta olup, günü birlik bir dinlenme ve huzurlu vakit geçirmek isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Özellikle Saklı Göl doğası ve kendin pişir kendin ye tarzındaki yerleriyle, lokantalarıyla çok güzel. Kilim Koyu ve Gelin Kayası sizlerin aradığı huzuru verecektir. Özel aracınızın yanı sıra 139A numaralı Üsküdar--Ağva otobüsüylede ulaşımı sağlayabilirsiniz.

Şile:

Ulaşımını özel araç ve 139A numaralı otobüsle yapabileceğiniz Şile’ye özellikle yüzmek için günü birlik olarak binlerce İstanbul’lu gitmektedir. Ayrıca romatizmalara iyi geldiği söylenen Kumbaba çoğu kişinin şifa arayarak geldiği noktalardandır.

:

Bostancı’dan düzenlenen İDO seferleriyle 2 saat 45 dakikaya ulaşabileceğiniz bu müthiş yer manzarası ve tarihi yerleriyle çok meşhurdur. Avşa Adası özellikle hafta sonları huzurlu zaman geçirmek isteyenler için çok iyi bir tercih olacaktır. Hafta sonu kalınabilecek pansiyonlar kalite ve hizmet olarak müşterilerinin memnuniyetini üst düzeyde tutmayı adeta ilke edinmiştir. Avşa Adası’nın ayrıntılı görselleri aşağıda verilmiştir:

 

Pin It

İstanbul’a Yakın Tatil Yerleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir