İstanbul’a Yakın Tatil Yerleri 2

İstanbul’a yakın tatil yerlerinden bahsetmeye devam ediyoruz, bundan önceki yazımızda sizlerle daha çok denize girebileceğiniz yerleri paylaşmıştık. Bu yazımızda daha çok sizlere doğal güzellikleri ve doğası çok güzel olan yerlerden bahsedeceğiz. Özellikle İstanbul’un arka bahçesi diyebileceğimiz Kocaeli’ye doğru olan güzel yerleri sizlerle paylaşacağız.

Maşukiye:

İstanbul’a 120 Km uzaklıkta olan Maşukiye muhteşem doğa manzarasıyla kendine hayran bırakıyor. Sapanca Gölü’nün kıyısında ve Kartepe’nin eteklerinde bulunan yere gidince Balık yemenizi ve özellikle semaver çayını içmenizi tavsiye ederiz. Maşukiye’nin tertemiz havası ve doğal güzelliklerinin bir kaç görselini sizlerle paylaşalım:

Kartepe:

İstanbul’a yaklaşık olarak 130 Km uzaklıkta bulunan Kartepe kış tatili sevenlerin en çok tercih ettiği yerlerdendir. Kalınabilecek yerleri ve geniş menüsüyle hafta sonları veya günü birlik giden konuklarını ağırlayan Kartepe görsellerini sizlerle paylaşalım:

Sapanca:

Sakarya’ya bağlı olup İstanbul’a 137 Km uzaklıkta olan bu güzel tatil beldesi, tam bir tatil merkezidir. Sapanca’da bulunan oteller, doğal manzara, Sapanca’nın muhteşem, saymakla bitmeyecek güzelliklerin görsellerini sizlerle paylaşıyoruz:

Pin It

İstanbul’a Yakın Tatil Yerleri 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir