İstanbul Kamping Yerleri

Macera severler veya farklı bir tatil hayal edenler, İstanbul’a yakın mesafeli hafta sonu dahi gidip gelebileceğiniz Kamp alanlarını ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Bol görsellerle daha iyi fikir edinebilmeniz için ayrıntılı foto paylaşımında bulunacağız.

Semizkum Mocamp

Semizkum Mocamp içerisinde yer alan çadır, bungalovlarda konaklama yapabilirsiniz ve plaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kalma süreniz ve sayınız arttıkça indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Semizkum Mocamp içerisinde ulaşabileceğiniz hizmetler, İnternet, canlı müzik ve elektrik olanakları. Semizkum Mocamp’ gitmeden önce kesinlikle arayarak yer ayırmanızı tavsiye ederiz, yoğunluk olduğu zamanlarda yer bulamayabilirsiniz.

Semizkum Mocamp bilgi için +90212 711 20 58  veya +90212 711 29 06 nolu numaraları arayabilirsiniz. Ulaşım için Tekirdağ-Çorlu üzeri giden bütün otobüslerden faydalanabilirsiniz, özel araçlarıyla gelecek olanlar için ise görsellerle anlatım yapacağız.

Semizkum Mocamp Adres: Semizkumlar Mevkii Silivri / İstanbul (Semizkumlar Ptt altı)

Semizkum Mocamp görselleri:

Sahil Kamp İstanbul:

Sahil Kamp İstanbul Şile Sahilköyü bölgesinde yer alan , denize sıfır bulunan doğayla iç içe tatil yapmak isteyenler için beklentileri karşılayabilecek düzeyde bir tatil olanağı sunmaya adaydır. Dinlenme ve eğlenme amaçlı bir çok aktivite bulabileceğiniz yerde çadır, bungalov dışında kendi çadırınızlada konaklama imkanını bulabilirsiniz. Zengin menüsüyle misafirlerini memnun etmeye çalışan Sahil Kamp İstanbul  35 hektarlık doğal bir alan üzerine kuruludur.

Sahil Kamp İstanbul Telefon Bilgileri: (0530) 882 23 92- 0 216 419 74 40

Sahil Kamp İstanbul Adresi: Şile Sahilköyü (139 nolu İett otobüsüyle ve ya kendi özel aracınzıla Sahilköy içinden geçtikten 2 Km sonra.)

 

Mıstık Kamping

Mıstık Kamping İstanbul merkeze yaklaşık olarak 45 dk. mesafede bulunuyor. Kilyos’ta bulunan kamping alanı Nisan-Ekim sezonunda açık bulunuyor. Özellikle hafta sonları misafir sayısı artan Mıstık Kamping için gitmeden önce arayarak rezervasyon yaptırmanızda büyük fayda vardır. Ayrıca yüzmeyi tercih edenlerinde geldiği noktadır.

Mıstık Kamping Tel: (212) 201 10 77

Mıstık Kamping Adres: Kilyos Turban Cd. No:41, 34450 Sarıyer

Mıstık Kamping görselleri:

 

 

Pin It

İstanbul Kamping Yerleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir