İstanbul Kamping Alanları 2

İstanbul’a yakın olan kamping alanlarına bu yazımızda devam edeceğiz. Hafta sonunu farklı şekilde değerlendirmek için çadır, bungalov yerlerde kalmak bir çok kişi için oldukça heyecan verici olacaktır. İstanbul’a yakın kamping alanları:

Ağva Green Park Camping:

Geniş sahil ve yüksek sayıda misafir kapasitesiyle dikkat çeken Ağva Green Park Camping misafirlerine üst düzey hizmet veren kamp yerlerin listelerinin ilk sıralarında yer alır. Üç bin metre sahili, plajı, şezlonglar,  100 karavan, çadır,bungalow  kapasitesi, çocuklar için oyun alanları, yeme-içme yerleri, markat, sıcak duş… vb. bir çok olanak sunmaktadır. Kamp’a önceden telefon açarak yer ayırmanızda fayda vardır. Kamp açık adres ve tel. bilgileri aşağıda sizinle paylaşılmıştır.

Adres: Şile Şuayipli  Köyünden hemen sonra

Tel: 0216 721 73 62  veya 0532 686 23 18

Ağva Green Park Camping görselleri:

WOODY WILLE CAMP:

Woody Wille Camp, İstanbul’un arka bahçesi Şile’de bulunan doğayla iç içe geçmiş, güzel bir tatil geçireceğiniz yer olabilir. Kamp içerisinde bulunan ağaç evler , internet olanağı, zengin menülü mutfağı ile keyifli anlar vadediyor. Tesis yaz-kış hizmetine devam etmekte olup ,gitmeden önce telefonla yer ayırmanızda fayda vardır.

Addres: Ağva Sahil Yolu, Akkaçakese Köyü Sahili / İstanbul
Telefon: 0216 727 70 10  veya  0216 727 72 23

Woody Wille Camp görselleri:

Karyat Camping:

İstanbul Şile bölgesinde yer alan bir diğer kamp alanı ise Karyat Camping. 22 dönümlük  oldukça geniş bir arsada bulunan Karyat Camping içerisinde 50 karavan, 50 çadır kapasiteli kalma yerleri bulunmaktadır. Denize 200 metre uzaklıkta yer alan kamp alanı ayrıca nehirede 20 metre uzaklıktadır. Karyat Camping yaz-kış hizmet vermektedir. Karyat Camping’e gitmeden önce telefonla rezervasyon yaptırmnızda büyük fayda vardır.

Adres: Aziz Turan Beler Cad. Kumbaba Şile

Tel: 0 216 7115441

Karyat Camping görseli:

Karyat Camping

Karyat Camping

 

 

Pin It

İstanbul Kamping Alanları 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir