Güney Doğu Anadolu Turu

Gaziantep Rum Kalesi

Gaziantep Rum Kalesi

Güney Doğu Anadolu Bölgesine yapacağınız tur tatili için dikkat etmeniz noktalar, en güzel noktaları ve GAP turu seçiminde dikkat etmeniz gerekenlere değineceğiz.

Öncelikle tur tatili düşünüyorsanız mutlaka tur seçerken dikkat edilmesi gerekenler makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.

GAP turu denilince 2-3’lük bir sürecin yeterli olmayacağını, yaklaşık 1 haftalık bir tatil için plan yapmanızı tavsiye ederiz. GAP için iyi bir tur firması tercihinin güzergahına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Mardin Müzesi

Mardin Müzesi

Mardin 

Şanlıurfa

Diyarbakır

Gaziantep

Antakya

olmazsa olmaz durak noktlarınız olmalıdır. GAP için biraz bütçe durumunuz eğer iyi ise Uçaklı GAP turlarıyla kara yolculuğuyla geçireceğiniz zamanınızı harcamamış olursunuz.

GAP turunda özellikle yöresel yemekler çok güzel olduğundan, seçeceğiniz tur için tur paketine dahil olan fiyatlarda yemek öğünlerine dikkat ediniz.

GAP turunda bir hayli profil fotoğrafı çekeceğiniz mekanlar bulunduğundan özellikle her güne özel bir elbise tercihi yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep'in Gezilmesi Gereken En Güzel Yerleri başlıklı makalemizde Gaziantep, Gaziantep'te Gezilecek Yerler ve Gaziantep'te Nere gidilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Güney Doğu Anadolu Turu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir