En Huzurlu Tatil Beldeleri, Faralya Köyü

Tek cümle ile, saklı cennet olan Muğla’nın, Fethiye ilçesine 25 km uzaklıkta, Ölüdeniz’e 10 km. uzaklıkta yer alan Faralya Köyü’ne uğramadan gelmemelisiniz. Öncelikle hepimiz Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi’nin eşsiz güzelliğini görmediysek bile çoğumuz duymuşuzdur. Size söyleyeceğimiz en az bunlar kadar güzel olan Kabak Koyu’dur. Mutlaka Faralya Köyü’nden Kabak Koyu’na bir gezinti yapmalı, bu altın suların tadına varmalısınız.

Kabak Koyu

Kabak Koyu

Çeşitli konaklama alternatiflerinin olduğu köyde, en meşhur konaklama yerlerinin başında Villa Mandarin gelmektedir. Bunun yanı sıra pansiyon ve yöredeki diğer kalınabilecek alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dünyaca meşhur yoga otelleri ve müthiş gün batımı manzarası ile mutlaka gidip görmeniz gereken bir yerdir.

Kabak Koyu Konaklama Alternatifleri Çok Sayıdadır

Kabak Koyu Konaklama Alternatifleri Çok Sayıdadır

Organik ürünleri ile yapılacak kahvaltı, akşam muhteşem manzara eşliğinde yenilecek yemekleri ile tam idealinizdeki tatili burada gerçekleştirebilirsiniz.

Faralya Köyü

Faralya Köyü

Bir önceki yazımız olan Türkiye'nin En Güzel Şelaleleri (Antalya) başlıklı makalemizde Alara, Antalya Şelaleleri ve Düden hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

En Huzurlu Tatil Beldeleri, Faralya Köyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir