En Huzurlu Tatil Beldeleri; Datça

Muğla’ya bağlı bu muhteşem yarımada anlatılmaz, emin olun hangi cümleyi kullansanız o kadar eksik kalır Datça’yı anlatmak. Şöyle ki mitolojide karşılığı “olağanüstü nitelikler taşıyan ülke”. Muhteşem Dünya standartlarında ki  koylarından mı başlayalım, tertemiz doğasından havasından mı, yoksa sakinliği ve verdiği huzurdan mı? emin olun karar veremedik. söyleyeceğimiz tek şey eğer sevdiğiniz insanların mutlu bir tatil yapmasını istiyorsanız Datça’yı önerin. Çevrenizdekilerin tek serzenişi yollarının bozukluğ olacaktır. Yollarının en son halini bizzat görmemekle birlikte eskisine nazaran biraz daha düzeldiğini ama her ne olursa olsun gidilmesi gereken bir yer olduğunu belirtmek isteriz. Datça’da neler yapılabilir hangi koyları vardır doğası nasıldır, bir yerinden anlatmaya başlayalım.

Dünya standartlarında olan koyları ve görselleri aşağıda sıralanmıştır. Henüz kirletmeyi başaramadığımız bu koylarda yüzmek ayrıcalıktır. En güzel koylardan Kızılbük, Palamutbükü, Ovabükü, Hayıtbükü’nü n görsellerini sizlerle paylaşıyoruz.

Datça’nın tarihi sokaklarından, muhteşem bitki örtüsünden bazı görselleri derledik:

 

Datça’da konaklayabileceğiniz bazı yerlerin telefon numaralarını sizlerle paylaşacağız. Otel veya pansiyon seçimlerinizde daha öncesinden gidip kalınan yerleri tercih etmeniz sizlerin faydasına olacaktır. Hepinize mutlu tatiller, Tatil yorumlarınızı paylaşmayı ihmal etmeyiniz…

Aycan Tatil Evleri

+90 538 869 20 30
+90 507 769 38 88
info@aycantatilevleri.com

Saklıbahçe Pansiyon-Campıng

Adres :
Telefon :

 

Bir önceki yazımız olan Mardin'de Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Mardin, Mardin Öğretmenevleri ve Mardin Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

En Huzurlu Tatil Beldeleri; Datça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir