En Huzurlu Tatil Beldeleri, Dalaman

Yurdumuzun birbirinden güzel ve huzurlu tatil beldelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda Muğla’nın gözbebeği Dalaman’da neler yapabileceğiniz, niçin bura tercih sebebiniz olmalı konusunda bilgiler paylaşacağız.

Tlos Antik Kenti

Tlos Antik Kenti

Dalaman’a ulaşım Uçak’la olabileceğinden tercih sebebi. Dalaman’ın birbirinden güzel koyları ve antik yapısı ön plana çıkan özellikleri. Ayrıca raftinge uygun çayı sizleri heyecanlı dakikalara davet etmektedir. Dalaman’da bir gün… Güneş’in doğuşuyla başlayan oksijeni bol, içinizi huzrla dolduracak bir açık hava kahvaltısıyla başlayabilirsiniz. Belirtiyoruz, çünkü balkonda, terasta, bahçede… kısacası açık havada kahvaltınızı yapınız. Güzel bir sahil yürüyüşünün ardından, öğlen güneşine gelmeden bir deniz keyfi, ardından biraz dinlenme ve öğlen güzel bir yemeğin ardından rafting keyfi… Akşama doru sakin bir akşam yemeği ve tekne turu hiçte kötü olmaz…

Neler Yapılmalı

Rafting, kano, dalış ve bir çok su sporunu yapabiliesiniz. Dalaman çayı Türkiye’nin raftinge en elverişli yerlerinden birisi. Antik ören yerlerinden Tlos Antik Kenti’ni mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Dalamanda Raftinfg Keyfi

Dalamanda Raftinfg Keyfi

Koylar

Birbirinden güzel Gökgemile Koyu ve Sarsıla Koyu’nu görselleri ile aşağıda paylaşıyoruz.

Gökgemile Koyu

Gökgemile Koyu

Sarsıla Koyu

Sarsıla Koyu

 

 

Bir önceki yazımız olan Mardin'de Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Mardin, Mardin Öğretmenevleri ve Mardin Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

En Huzurlu Tatil Beldeleri, Dalaman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.