En Güzel Tatil Beldeleri, Adrasan

Ülkemizin çok sayıda var olan güzelliklerini ne denli biliyoruz? İlk önce şunu belirtmeliyim ki, Adrasan Koyu (Çavuşköy)ile ilgili bu yazıyı ele almadan önce bir arkadaşımın görüşlerinden faydalandım. Pek çoğumuzun belkide ilk defa duyacağı Dünya’nın en güzel koylarından biri olan Adrasan’a belki de yabancı turist ziyareti yerli turist ziyareti kadardır. Gelelim Adrasan’ın güzelliklerini bol görselleriyle sizlerle paylaşmaya.

Antalya Merkez’e 94 Km uzaklıkta olan, 3 tarafı sularla çevrili doğal SİT alanı bütün güzelliğiyle konuklarını ağırlamaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü su aktivitesi yapabileceğiniz Adrasan’da mutlaka dalış yapmalısınız.

Adrasan, Dalış Görüntüleri

Adrasan, Dalış Görüntüleri

Adrasan’ın muhteşem koyunda mutlaka güneşin tadını çıkartıp, belki de bütün dönemin yorgunluğunu atıp, bütün gürültülerden uzak olarak kendinizi dinlemelisiniz.

Adrasan Koyu

Adrasan Koyu

Herkesin kendine göre bir aktivite bulabileceğini söylediğimiz gibi, muhteşem denizin tadını Adrasan’da tekne turlarıylada çıkarmanızı tavsiye edebiliriz.

Adrasan Tekne Turu

Adrasan Tekne Turu

Deniz, kumsal, güneş, doğa… kısacası her şeyin en sade ve güzelini arayanların uğrak yeri olan Adrasan’da konaklamak için her bütçeye uygun kalınabilecek yerler vardır. Erken rezervasyon olanaklarını kullanarak, hem güzel hem ucuz tatil seçeneklerine ulaşabileceğiniz Adrasan’da tatil yapmanızı tavsiue ederiz.

 

 

Pin It

En Güzel Tatil Beldeleri, Adrasan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir