Çubucak Orman Parkı Kamping Alanında Tatil Yapılır mı?

2015-07-10 07.59.25

Çubucak Orman Parkında tatil yapmak isteyenler için, ulaşımdan fiyatlara, konaklama alternatiflerine kadar bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Harita için tıklayınız.

Çubucak Orman Kampına Marmaris otogardan hareket eden minübüslerle yaklaşık olarak 50 dakikaya ulaşabilirsiniz. Kişi başı ücret en son 6,5 TL idi. Bunun dışında kendi araçları ile gidecekler için krokiyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Yolculuk sorasında bir uyarıda bulunmamız gerekirse, kendi aracınızsa eğer Çubucak yolu üzerinde mutlaka durup ortamı resmetmek isteyeceksiniz.

Giriş ücretleri 2015 yılında kendi çadırınızla 4 kişiye kadar 35 TL olup, 4 kişiden fazla her kişi için ek %25 ödeme alınıyordu. İçeriden kiralama yapmak isteyenler için ön tarafta denize sıfır yerler 55 TL, arka taraf 65 TL.

Tatilcilerin arasında 25-30 yıldır sürekli buraya gelen insanlarla karşılaşacaksınız. KAmpta elektrik , su, duş, bulaşıkhane vb. bütün şeyler düşünülmüş ve gayet hijyenik.

Denizinin tuzlu olduğunu söylemeye bile gerek yok fakat Muğla çesindeki en güzel sulardan birisi diyebiliriz. İçerisinde bir market bulunmakta olup, en son sahipleri çok sempatik insanlardı. Merkezde alış veriş yapılacak yemek yiyilecek en yakın yer ise 3 km uzaklıkta. Fakat her sabah köylülerin kampın kapısında kurduğu pazardaki ürünler hem doğal hem de çok cüzi fiyatlarda.

Unutmadan genellikle bütün kamp alanlarında olduğu gibi aile kısımları ve bekar kısımları ayrılmış durumda. Genellikle ailelerin tercih ettiği sessiz sakin tam kafa dinleme yeri diyebiliriz. En kısa zamanda orjinal makinemizden yaptığımız görüntüleride sizlerle paylaşacağız. Hepinize mutlu tatiller…

Bir önceki yazımız olan İzmir Kordon Boyu başlıklı makalemizde İzmirin En Güzel Yerleri, Kordon Boyu ve Kordon Boyu Ulaşım hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Çubucak Orman Parkı Kamping Alanında Tatil Yapılır mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir