Bodrum’un En Güzel Plajları 2

Adını duyan herkesin aklına tek bir şey gelir Bodrum hakkında ‘tatil merkezi’.Bu muhteşem güzellikteki Bodrum plajlarını yazılarımızla ve bol görsellerle sizlere tanıtmaya bu yazımızla beraber başlıyoruz.Birbirinden güzel plajlardan 5 tanesini sizlerle paylaşıyoruz.Görsellerin altında plajların isimleri ve gerekli açıklamaları bulunmaktadır. Bodrum’un birbirinden güzel plajlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

TORBA

Bodrum merkeze yakın olmasının avantajı ve güzel otellerle çevrelenmiş çok güzel plajları bulunan Bodrum’un bu şirin ve sevimli koyu tatil severlerin uğrak mekanları arasındadır. Sizlerde Bodrum’da bu güzel koya uğrayarak güzel denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Torba'nın Eşsiz Güzelliği

Torba’nın Eşsiz Güzelliği

GÜNDOĞAN

Bodruma uzak ve sakin bir tatil için tercih edilebilecek bir köy. Çoğu tatil severin rahat ve huzurlu bir tatil için gittiği Gündoğan’a gidenleri güzel bir deniz ve doğa bekliyor.

Gündoğan'ın Manzarası

Gündoğan’ın Manzarası

GÜMÜŞLÜK

Tarihi kültürü ve güzelliğiyle hala kendine has güzelliğini koruyan Gümüşlük’le ilgili olarak para bastırılmasından, eşsiz güzelliğine kadar bir çok özelliği sıralayabiliriz. Bodrum’da bulunan bu yarımada çok iyi bilinen ve en meşhur yerlerindendir. Bodrum’da tatil düşünenler için tercih edilecek yerler arasındaıdr.

GÜMÜŞLÜK

GÜMÜŞLÜK

KADIKALESİ

Büyük tatil köyleri’nin ve devasa otellerin yer aldığı, güzel bir sahili olan Kadıkalesi’nin eski çağlardan Helenistik  çağa ait olan kale kalıntıları ve tarihi evleri bulunmaktadır. Tarih ve doğa severlerin tercihi olan bu uğrak mekanda sizler için tatil tercihi olabilir.

KADIKALESİ

KADIKALESİ

TURGUTREİS

İsmini  Osmanlı’nın tanınmış denizcisi olan  Turgut Reis’ten alan bu güzel koy, gayet gelişmiş ve alışveriş olanakları yönünden bir çok koydan daha ileride bulunmaktadır. alıyor.

TURGUTREİS

TURGUTREİS

 

Pin It

Bodrum’un En Güzel Plajları 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir