Balıkesir Ayvalıkta Kalınabilecek Yerler

Türkiye’nin tatil merkezlerinden olan Balıkesir Ayvalıkta kalınabilecek yerleri ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Gitmeden önce yerinizi ayırmanızda fayda vardır, özellikle yaz sezonunda yer sıkıntısı yaşamamak için erken rezervasyonun yaptırarark ayrıca fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Cunda Aşiyan Pansiyon

Müşterileri için ev konforu sağlayan nadir yerlerden olan bu pansiyonda manzara ve güzel kahvaltı özellikle tercih nedeni sayılabilir. Fiyat konusunda ise 0-6 yaş arası ücretsiz, 6-12 yaş arasında ise %50 indirim oranı ile ailelerin yüzünü güldürüyor. Görsellerdende anlaşılacağı gibi Cunda’nın güzelliğine yakışır bir konumu bulunmaktadır. Ücretsiz iletişim için 0 850 600 49 17 numarasını arayabilirsiniz.

 

Ayışığı Butik Otel

(Otel kendini böyle anlatıyor)

AYIŞIĞI BUTİK OTEL imiz, Egenin incisi mis kokulu adamız CUNDA’da, Tarihi Rum Evleri, Arnavut kaldırımlı taş sokakları arasında, TAKSİYARHİS KİLİSESİ’nin hemen yanında, yer almaktadır. Mimari yapısına uygun, özenle dekore edilmiş, tarihle içiçe sessiz ve büyüleyici bir ortamda bulunan butik otel imizde, şehir hayatından uzak olmanın muhteşem huzurunu yaşayacaksınız.Adanın merkezinde olmanın size kazandıracağı bir çok kolaylık var… Birkaç adımda iskelede olabilecek, Taşkahvede bir çay molası ve sahil boyunca uzanan restaurantlarda balık ve zeytin yağlı yemeklerin lezzetlerine ulaşabileceksiniz. Güne, bahçemizde yetiştirdiğimiz, domates, salatalık, biber, ev yapımı reçeller, Cunda’da kendi zeytin ağaçlarımızdan topladığımız zeytin ve zeytinyağından oluşan nefis bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz.Akşam, fener ışıkları ile aydınlanmış rengarenk çiçekler arasındaki bahçemizde, Rumlardan kalma asırlık SARNIÇ üzerindeki CAFE’de, yapacağınız keyifli muhabbetler tatilinize ayrı bir renk katacak.Tarih ve doğa cenneti Cunda Adası’nda, cumbalı, pembe sarımsak taşlı, AYIŞIĞI BUTİK OTEL imizde, Girit göçmeni bir aile olarak sizleri bekliyor olacağız…

Ayışığı Butik Otel Tel: 0 266 3272130

Star Keyifli Butik Otel:

Star Keyifli Butik Otel Tel: 0266 312 13 01

Mavi Pansiyon

Mavi Pansiyon İletişim: 0-538-509-0624

Bir önceki yazımız olan Marmaris'in En Güzel Plajları başlıklı makalemizde Amos, Kumlubük ve Marmaris hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Balıkesir Ayvalıkta Kalınabilecek Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir