Balayı İçin En Güzel Tatil Beldeleri

Her çiftin en özel günleri olan balayı tatili için sizlere yardımcı olabilmek adına bu yazımızı derledik.

Ülkemizde her bütçeye göre uygun tatil yapılabilecek beldelerin olduğunu, düğünden dar bütçeyle çıkıpta ucuz tatil yapmak isteyenler içinde görüşlerimizi paylaşacağımız bu yazımızın sonunda Dünya’nın değişik yerlerinden derlediğimiz yazı linkimizide sizlerle paylaşacağız.

En sonda söyleyeceğimizi başta söyleyelim, Balayı çifti olarak her şey dahil paket programlarını tercih ettiğinizde fazladan ödemeyi hesaplamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca bütçenizin 3/2’sini ulaşım ve her şey dahil otel için ayırmanızı ve tatil için ayırdığınız bütçenizin 3/1’inin ise her ne olursa olsun tatil beldesinde bir şekilde harcanacağınızı unutmayın. Yani her şey dahil bir paket satın almanız artık hiç bir masraf yapmayacağınız anlamına gelmez. Örneğin düzenlenen bir yat turuna katılma ve/ veya otel dışında hoş bir akşam yemeği gibi bir çok farklı etkinlik yapma ihtiyacı duyabileceğinizi unutmayın.

Balayı tatili için genellikle yaz sezonu tercih edilir, öncelikle güneş, kumsal ve eğlence merkezlerinden bahsetmemiz gerekir. Yazının üzerine tıklayarak ilgili yazıya ulaşabilirsiniz.

Muğla / Fethiye  Ölüdeniz  , Muğla / Fethiye Otelleri

Fethiye Gemiler Adası

Fethiye Gemiler Adası

Alanya tıklayarak gezilecek yerler ve kalınabilecek otellerin başlığın üstünde görebilirsiniz.

Alanya Kalesi

Alanya Kalesi

Kemer’de Tatil,  Kemer’de Kalınabilecek Yerler

Kemer Ayışığı Plajı

Kemer Ayışığı Plajı

Çeşme’de Tatil, Çeşme’de Kalınabilecek Yerler

Çeşme Ilıca Plajı

Çeşme Ilıca Plajı

Bunun yanı sıra değişik kültürler ve çok farklı bir balayı hayaliniz varsa vizesiz gidebileceğiniz ülkeleri bu kategori içerisinde bulabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Vizesiz gidebileceğiniz en güzel ülkeler başlıklı makalemizde En Ucuz Yurtdışı Tatili, Maldivler ve Vize hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Balayı İçin En Güzel Tatil Beldeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir