Antalya Kaş Gezilmesi Gereken Yerler;

Ülkemizin tatil merkesi olan Antalya’nın kalbi diyebileceğimiz Kaş’ta çok farklı aktiviteler, güzel ve huzurlu bir tatil sizleri beklemektedir.

Biraz daha gece hayatını sevenler için ise Kaş’ta hayat gece ayrı güzel olyor, sabahın ilk saatlerine kadar uzanan eğlenceleriyle bir çok genç için özellikle uğrak yerlerin başında gelmektedir.

Kaş’ta çok uygun fiyatlı pansiyonlar olduğu gibi, erken rezervasyonla ucuz fiyatla güzel otellerin herşey dahil kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Kaş’ta yer alan bir birinden güzel tatil beldeleri, tarihi yerleri, doğal güzellikleri dikkat çekmektedir.

Yat Limanını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Adrenalin seviyorsanız yamaç paraşütünü denemeden gelmemelisiniz, Hem manzarası hem de heyecanın doruk noktasına ulaşması bakımından Kaş yamaç paraşütü 1. numaradır.

Kaş Marina

Kaş Marina

Kaş Yamaç Paraşütü

Kaş Yamaç Paraşütü

Kaş’a bağlı Bezirgan köyünü  sizlere özel olarak tavsiye ederiz. Kökleri oldukça eskiye dayanmakta olup, turizm açısından hakkettiği yeri göremeyen bu şirin köy sizlerde farklı duygular yaratacaktır.

Kaş Bezirgan Köyü

Kaş Bezirgan Köyü

Patara Kumsalı Dünya’ca ünlü olup yaklaşık 18 Km. uzunluğundadır.

Kaputaş Plajı tek bir kelimeyle muhteşemdir. 100’lerce basamaklı bir merdivenden inerek ulaşabileceğiniz bu güzel plaj kumsalı ve berrak suyuyla dikkat çekmektedir.

 

Pin It

Antalya Kaş Gezilmesi Gereken Yerler;

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir