Sarıkamış Kayak Merkezi

Sarıkamış, çetin kış koşullarının yanı sıra muhteşem pisti ve alternatif (mesela snowbora) kış etkinlikleri ile dikkat çekmektedir. Sarıkamış çamlar ağaçlarıyla sıralanmış 2,5 km’ye uzanan pistleri ile konforlu ve kalmaktan mutlu olacağınız konaklama yerleri ile çok güzel bir kış tatil ve kayak merkezidir. Sarıkamış Cıbıltepe’nin müthiş güzelliğini mutlaka görmelisiniz.

Sarıkamış'ın Müthiş Manzarası

Sarıkamış’ın Müthiş Manzarası

Besturkey.com olarak kış tatil merkezi denilince ilk akla gelen yerlenden birisi olmamasına rağmen, mutlaka gidebileceğiniz çok güzel ve tavsiye edeceğimiz kayak merkezleri arasında yer almaktadır.

Özellikle uzun ve güzel pistleri ile hizmet veren merkezde erken rezervasyonla birlikte çok uygun fiyata tatil yapabilirsiniz.

Sarıkamış Tatil Merkezleri

Sarıkamış Tatil Merkezleri

Ulaşım olanakları olarak il dışından uçakla, daha sonrasında ise merkezden rahatlıkla gidebileceğiniz  çok hoş, doğa harikası manzarası olan Sarıkamış Tatil merkezi çok çetin kış koşulları dışında rahatlıkla gidip tatil yapabilirsiniz.

Sarıkamış'ta Tatil

Sarıkamış’ta Tatil

Bir önceki yazımız olan Ilgaz Kayak Merkezi başlıklı makalemizde Ilgaz, Ilgaz Dağı ve Ilgaz Kayak MErkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Sarıkamış Kayak Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.