Safranbolu Evlerinde Kalınacak Yerler

Tarihi ve doğal güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Safranbolu Evlerinde kalınabilecek yerleri sizler için araştırarak paylaşıyoruz.

Tabağ Ahmet Bey Konağı

Yaklaşık 2 asırlık tarihi olan konak, oda servisi, uyandırma servisi, internet, gazete , 24 saat açık resepsiyonuyla hizmet vermektedir. Gelenlere müşteri değilde misafirleri gibi hizmet veren otel sahiplerinin güleryüzlü ve konuksever yaklaşımları gidenlerin memnuniyet derecesini yükseltmekte. Tabağ Ahmet Bey Konağı için iletişim bilgileri

Tabağ Ahmet Bey Konağı Tel: 0370 712 33 19

Tabağ Ahmet Bey Konağı Adres: Çarşı Çeşme Mah. Karaüzüm Sk No:3 Safranbolu Merkez/Karabük

 

Demirkapı Konak Otel:

Güleryüzlü personeli ve konforlu yapısıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Demirkapı Konak 1864 yılında inşaa edilmiştir. Yaklaşık 2 asırlık konakta 10 oda bulunmakta olup 0-6 yaş arası ücretsiz, 7-12 yaş arası %50 indirim uygulaması yapılmaktadır. Demirkapı Konak Otel’e gitmeden önce yerinizi ayırmanızda fayda vardır. Bunun için iletişim bilgileri:

Demirkapı Konak Otel Tel:  0370 712 00 75

Demirkapı Konak Otel Adres: Barış Mah. Utku Sok. no:14 Ulu Camii yanı.

Raşitler Bağ Evi:

Öncelikle asırlık bir konak olduğunu söylemeliyiz. 280 yıllık maziye sahip olan bu konak 2 dönümlük bir bahçenin içinde yer almaktadır. Konuklarının hiç ayrılmak istemedikleri bu hoş konak, müşterilerine özel olarak Safranbolu otobüs terminaline servis hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz İnternet, kahvaltı, otopark… müşterilerine sunduğu hizmetler arasında. Raşitler bağ evine gitmeden önce arayarak yer ayırmanızda fayda vardır.

Raşitler Bağ Evi Tel:  90 370 725 13 45,  +90 532 617 56 47

Raşitler Bağ Evi Adres: Bağlarbaşı Mahallesi Değirmenbaşı Sokak No: 65 Safranbolu Karabük

Bir önceki yazımız olan Fethiye'de Oteller başlıklı makalemizde Ant Apart Otel, Apart Paradise Garden ve Fethiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Safranbolu Evlerinde Kalınacak Yerler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir