Romantik Tatil Beldeleri

Ülkemizde her yıl binlerce yeni çift tatil yapmak için nereye gitmesi gerektiği konusunda kararsızlığa düşüyor. Bu yazımızda sizlerle ülkemizin en romantik tatil beldelerini ve buralarda neler yapılabileceğini sizlerle paylaşacağız.

Eskişehir/ Porsuk Çayı

Binlerce dolar harcayıp Venedik’e gitmek yerine Eskişehir’de romantik ve uygun fiyatlı bir tatil geçirebilirsiniz. Sakin bir yerleşim yeri olan Eskişehir genellikle öğrencilerin oluşturduğu nüfus, çok iyi bir şekilde düzenlenmiş şehir yapısıyla dikkat çekiyor. Romantik bir tatil arayanlar için Porsuk Çayı’nda bir gezinti güzel bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor.

Porsuk Çayı, Romantik Kayık Turu

Porsuk Çayı, Romantik Kayık Turu

İzmir/ Şirince

İzmir’in tarihi yerleşim yeri olan Şirince’de müthiş yöresel lezzetler, içecekler ve tarihi yapıtlarıyla çok hoş vakit geçirebileceksiniz. İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı olan bu şirin mi şirin tatil beldesi size huzur ve mutluluk verecek. Romantik tatil arayanlar için çok güzel bir alternatiftir.

Karabük/ Safranbolu Evleri

Romantik tatil yapmak isteyenlerin seçenekleri arasında bulunması gerekn bir diğer güzel tatil beldemiz ise tarihi Safranbolu Evleri’dir. Tarihi dokusu ve güzellikleriyle unutulmaz bir tatil için gidilebilecek çok hoş bir tatil beldesidir.

Bir önceki yazımız olan En Güzel Tatil Beldeleri; Assos başlıklı makalemizde Antik Kent, Assos ve Assos'un en Güzel Yerleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Romantik Tatil Beldeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir