Marmaris’te Tatil

Dalaman'dan Havaşla 1,5 saate 15 TL'ye  ulaşım yapabilirsiniz

Dalaman’dan Havaşla 1,5 saate 15 TL’ye ulaşım yapabilirsiniz

Marmariste yazı dizimize yolculuktan alış veriş yerlerine otellerine kadar bir çok konu başlığını bu yazılarımızda sizlerle paylaşacağız. İstanbul, ve benzeri kadar uzak mesafelerde olan yerlere ya direk gidiş yapan otobüsleri (Bazıları her yerde mola veriyor, örneğin 14 saate yakın bir sürede İstanbul’dan ’e gidebildik) tercih ediniz veya, ’e en yakın Dalaman Havaalanına giderek Havaş otobüsleri (Bu yıl ücret kişi başı 15 TL idi.) ile yaklaşık 1,5 saate ’e ulaşabilirsiniz. ’e ulaşımdan sonra tatilinize başlayabilirsiniz fakat öncesinde iyi bir otel araştırması yapmanız gerekmektedir.

İlk önce uçak bileti ve iyi bir otel rezervasyonu yapmanız en ideal olanı olacaktır.

Marmaris’te o kadar çok sayıda otel var ki kafanızın karışması oldukça normaldir. Sizlere tavsiyemiz referanslı olan otellere gitmeniz olacaktır. Diğer yazılarımızda sizlere bizzat otel isimleride vermiştik. Verdiğimiz otelleri araştırmanızı tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Mardin'de Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Mardin, Mardin Öğretmenevleri ve Mardin Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1825 azFhfCIIbiLBL9W0rxXaCKFan8r5ZGKONWY15z3rikSdjpqUMCuUwBTYxUFRGY9p b4e75425a42df64d7c980567e6fb85d6f80b14f9&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
Pin It

Marmaris’te Tatil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir