Huzurlu Tatil Beldeleri; Marmaris Bördübet

Bördübet Koyu

Bördübet Koyu

Marmaris’in en çılgın eğlenceli bar sokağından, en huzurlu tekne turları, safari turlarından sonra gitmeden gelmemeniz gereken bir yerden söz edeceğiz. Yeşilliğin ve şehrin gürültüsünden sadece 15 dakika uzaklıkta bulunan  Bördübet. Marmari’in en güzel manzarasına bakabileceğiniz merdivenlerden önce ki yazılarımızda bahsetmiştik,  Bördübet’te ise sadece manzara değil iç huzuru ile geçirebileceğiniz bir gün geliyor.

Aslında fazla betimlenmeyecek sadece görsellerle sizlere yardımcı olabileceğimiz bir güzelliğe sahip olan  Bördübet oldukça huzurlu bir belde olarak karşımıza çıkıyor.

Sizlere tavsiyemiz merkezde bulunan büyük marketlerden alış veriş yapmanız ve sadece sahil ile doğanın tadını çıkarmanız olacaktır. Ayrıca yörede satılan organik ürünleri de mutlaka tatmanızda fayda vardır.  Marmaris merkezden 15 dakika uzaklıkta yer alan  Bördübet, hem güzel sahili hem de yeşille mavinin en güzel uyumu ile sizlere kafa dinleyeceğiniz ve bol bol doğa fotoğrafı çekeceğiniz olanakları aynı anda sunuyor.

Giderken varsa, şemsiye götürmeyi ihmal etmemenizi, ayrıca şapka ve güneş gözlüğünüzü mutlaka bulundurmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca teni hassas olanlar başta olmak üzere giden herkesin asfaltı eritecek kadar kuvvetli olan güneş etkisinden dolayı krem sürmelerini tavsiye ederiz. İşte  Bördübet görselleri:

Bir önceki yazımız olan Mardin'de Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Mardin, Mardin Öğretmenevleri ve Mardin Otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Huzurlu Tatil Beldeleri; Marmaris Bördübet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir