Bursa Uludağ’da Kalınabilecek Yerler

’da Kalınabilecek Yerler konusunda en çok tercih edilen ve beğenilen yerleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kış turizm merkezi olan ’da huzurlu ve dinlendirici bir tatil hayal edenler için kalınabilecek yerleri şöyle sıralayabiliriz:

:

4 yıldızlı olan Uludağ Büyük Otel misafirlerine kış-yaz hizmet vermekte. Müşterilerine özellikle çok lezzetli yemek sunan bir yer olduğunu söylemek gerekir. Ayrıca  personelin güler yüzlülüğünden bahsetmek gerekir. Oda konusunda çok büyük odalar kesinlikle olsun demiyorsanız burada yapacağınız tatil sizleri mutlu edebilir. Uludağ Büyük Otel’in görselleri aşağıdaki gibidir.

:

Adından çokça söz ettiren Hotel Monte Baia müşteri memnuniyetini önde tutmak için elinden geleni yapıyor. Bunun için kayak merkezlerinden, lezzetli yemeklerine, sosyal aktivitelere, yüzme havuzuna  kadar bir çok ayrıcalık sağlamış durumda. Hotel Monte Baia’nın görselleriyle biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz:

:

Havaalanına ve Şehir merkezine yakınlığıyla (yaklaşık 30 dk.) dikkat çeken Genç Yazıcı Otel yemekleri ve manzarasıyla beklentileri karşılayan bir yerdir. Müşteri memnuniyet oranı çok yüksek olan Genç Yazıcı Otel kış aylarında sıcacık bir tatil geçirebileceğiniz güzel bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır.

:

Müşterilerine sunduğu oda servisleri ve sosyal aktiviteleri ile adından söz ettiren Alkoçlar Uludağ Hotel Otel ile ilgili görselleri aşağıdaki gibidir.

 

 

Pin It

Bursa Uludağ’da Kalınabilecek Yerler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir