Balıkesir’in En Güzel Yerleri

Balıkesir denilince ilk akla gelen güzel mi güzel tatil beldesi Ayvalık olur. Ancak Ayvalık kadar güzel olan ve Balıkesir’de mutlaka gezip görmeniz gereken başka yerlerde bulunmaktadır.

Önce Balıkesir’den yol üstü dahi geçseniz, Ayvalık Tostu ve Susurluk Ayranını içmeden geçmeyiniz. Dünya’ca ünlü Edremit Zeytini kesinlikle kilolarca alıp sevdiklerinize götürmelisiniz. Gelelim Balıkesir’in en güzel, mutlaka görülmesi gereken yerlerine.

 

 

Kaz Dağı Milli Parkı

Kaz Dağı Milli Parkı

Edremit

Üsteki linki tıklayarak Edremit’in gezilmesi gereken doğal, tarihi ve mimari güzellikleri hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Erdek Kurbağalı Plajı

Erdek Kurbağalı Plajı

Erdek

Balıkesir’in birbirinden şirin tatil beldeleri arasında ayrı bir yer açıtığımz Erdek için üste yer alan linki tıklamanız yeterlidir.

Kaplıcalar

Balıkesir’de yer alan çok güzel kaplıcalaran bahsedelim. Özellikle Gönen-Manyas-Burhaniye Kaplıcaları’na gidip şifal arayanların sayısı oldukça fazladır.

Gönen Kaplıcaları

Gönen Kaplıcaları

Balıkesir’de yer alan güzel ve doğal yerlerin görsellerinin ayrıntılarını şu şekilde sizlerle paylaşabiliriz:

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan En Huzurlu Tatil Beldeleri, Faralya Köyü başlıklı makalemizde En Güzel Tatil, En Huzurlıu Tatil ve Faralya Köyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Popüler Başlıklar

  • balikesirin en guzel yerleri
  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1828 k3e6rDKkQiUYX21KSTKCwUJgUWBVHne4imBqeUeTIhPFuCL40KZ7kfF6lWqPEOg6 ed97ba48917f4a33ef556dc0cb099fdfad09d0e0&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
Pin It

Balıkesir’in En Güzel Yerleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir