Ankara’da Kalınabilecek Yerler

Ankara’da kalınabilecek yerlerle ilgili olarak sizlerle adres iletişim bilgilerini paylaşacağız. Gitmeden önce yer ayırttıp, erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Divan Çukurhan:

Konum olarak Ankara Kalesinin karşısında bulunmaktadır. Rahmi M. Koç Müzesi’nin yanında,  Anadolu Medeniyetleri Müzesi ve Şengül Merkez Hamamı’na ise 5 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.

Hizmet anlayışı ve güleryüzlü personeliyle gidenlerin memnun ayrıldığını; otelin yemeklerinin lezzetinin  ise gidenlerin dilinden düşürmediklerini belirtmekte fayda var.

Divan Çukurhan Adresi: Tarihi Ankara Kalesi Necatibey Mahallesi Depo Sokak No: 3 Ulus

Divan Çukurhan  Telefon: +90 312 306 6400

Swissotel Ankara

Konum olarak Esenboğa Havaalanına 45 dakikalık uzaklıkta bulunup, Ankara’nın gözbebeği Çankaya’da bulunmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerine iyi bir konaklama ve diğer etkinliklerine (düğün, nişan, organızasyon, toplantı…) ev sahipliği yapmaktadır.

Swissotel Ankara Tel: +90 312 409 3000

Swissotel Ankara Adrres: Yıldızevler Mahallesi, Jose Marti Caddesi No: 2

Holiday Inn Ankara-Kavaklidere

Konum olarak TBMM’ye 5 dakika yürüme mesafesi, havaalanına 31 Km, Anıtkabir’e ise 2,3 Km uzaklık ile merkezi bir durumdadır. Müşterilerine yiyecek ve içeceklerde çok lezzetli ürünler sunan otel’de beklediğiniz bir çok hizzmeti bulabilirsiniz. Düğün, Balo, Toplantı vb. organizasyonlarınızı yaptırabileceğiniz bu nezih otele gitmeden yer ayırmanızda fayda vardır.

Holiday Inn Ankara Telefon: 0312 424 40 00

Holiday Inn Ankara Adres: Tunus Caddesi No:7 Kavaklıdere

 

Bir önceki yazımız olan Kartalkaya'da Kalınabilecek Yerler başlıklı makalemizde Bolu, Golden Key Kartalkaya ve Kartal Otel hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Ankara’da Kalınabilecek Yerler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir